שחר נגאר מביא לארוע שלכם את הנסיון שצבר על רחבות הריקודים ודואג לאווירה מחשמלת - כיום שחר מתקלט באירועי בידור והשקות מתוקשרות לצד אירועים פרטיים ודואג להביא את המקצועיות העצומה הנדרשת באירועים אלו גם לחתונה שלכם!
תקליטן מנוסה שאינו רק באירועים, אלה גם מופיע בקביעות בקלאבים שונים, בעלי קהלים שונים, יוכל להבין ולפעול מספיק מהר ולהביא את הצרכים המשתנים והמגוונים של רחבת הריקודים שלכם בזמן אמת.

איך בוחרים את המוסיקה הנכונה?


ישיבה עם בעלי האירוע, הבנה של הקהל המגיע ואופן חלוקת הערב לפי תסריט אירוע, אלו גורמים שדיג'י שחר לוקח כנתונים בבניית סגנון המוסיקה עבור האירוע.

זאת כמובן מבלי לפגוע בספונטניות ובהתאמת המוסיקה לייב, לפי תגובות הקהל מה שנקרא בז'רגון המקצועי – "יכולת לקרוא את הקהל" ולהתאים את המוסיקה בהתאם ומבלי לבטל את רצון בעלי האירוע בבחירת הקו הראשי של הערב.

דיג'י שחר תיקלט לצד ריטה ,דנה אינטרנשיונל,הפילהרמוניק קלאב ,הגביר את נשיא מדינת ישראל שמעון פרס ,בנוסף אחראי להקפצת מיטב סלבריטאי ישראל, בין הרוקדים והקופצים: פנינה רוזנבלום ,אבי בלשניקוב, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ,רפי גינת , ראש עיריית ירושלים ניר ברקת ,ח"כ אביגדור ליברמן ,יעל גולדמן, עדי נוימן, גילי סהר, השחקנית לוסי דובינצ'יק, דניאלה פיק ועוד רבים וטובים.

דיג'י שחר עובד עם הפקות התקשורת השונות  ודואג להביא את המקצועיות העצומה הנדרשת באירועים אלו לאירוע שלכם!
e-max.it: your social media marketing partner

טופס יצירת קשר

...

חדשות מהפייסבוק

 

 

 

 

 

 

 

חברים

שחר נגאר | די ג'יי לחתונה Copyright © 2012 ShaharNagar.co.il - All right reserved        תמונות אוירה: עדי אדינייב        צילום תדמית: רמי דיאבלו        טוקסידו בחסות אל טוקסידו          בניית אתרים    ArtBit.co.il