די ג'יי לאירועי חברות וארועים פרטיים

דיג'י שחר מדג'ה באירועי הבידור השונים ובהשקות המתוקשרות ודואג להביא את המקצועיות העצומה הנדרשת באירועים אלו לאירוע שלכם!
 
מה שלא כולם יודעים זה שלהקפיץ קהל של אירועי חברות, צריך להיות בעל יכולת אילתור מוסיקלית ברמה גבוה. במקרה הזה אין בעל אירוע אחד, כל הקהל הוא בעל השמחה ולכן יש צרכי מוסיקה שונים שנדרשים לא בע"פ מהדיג'י.
דיג'י שמדג'ה לא רק באירועים, אלה גם בקלאבים שונים, בעלי קהלים שונים, יוכל לפעול מספיק מהר ולהביא את הצרכים המשתנים והמגוונים בזמן אמת. כך, כל באי האירוע מצולמים עם הרגליים למעלה.

די.ג'י שחר מתחמחה בחתונות, אירועים פרטיים, ותיקלוט במועדונים.

איך בוחרים את המוסיקה הנכונה?
 
ישיבה עם בעלי האירוע, הבנה של הקהל המגיע ואופן חלוקת הערב לפי תסריט אירוע, אלו גורמים שדיג'י שחר לוקח כנתונים בבניית סגנון המוסיקה עבור האירוע.
זאת כמובן מבלי לפגוע בספונטניות ובהתאמת המוסיקה לייב לפי תגובות הקהל מה שנקרא בז'רגון המקצועי – "יכולת לקרוא את הקהל" ולהתאים את המוסיקה בהתאם ומבלי לבטל את רצון בעלי האירוע בבחירת הקו הראשי של הערב.

e-max.it: your social media marketing partner

טופס יצירת קשר

...

חדשות מהפייסבוק

 

 

 

 

 

 

 

חברים

שחר נגאר | די ג'יי לחתונה Copyright © 2012 ShaharNagar.co.il - All right reserved        תמונות אוירה: עדי אדינייב        צילום תדמית: רמי דיאבלו        טוקסידו בחסות אל טוקסידו          בניית אתרים    ArtBit.co.il